Go to Top

Bahçeşehir Temizlik Şirketi

Temizlik şirketleri, bir takım temizlik ihtiyaçlarından doğan bir sektör olarak kısa zaman önce hayatımıza girmiştir. Temizlik şirketlerinin birçok alana dair sunduğu hizmetleri ile şirketler, temizlik işçisi tutmak yerine artık temizlik şirketleri ile çalışmaktadırlar. Temizlik şirketlerinin günün, haftanın ve ayın belirli günlerinde( isteğe bağlı olarak ) hizmet vermesi ile şirketlerin iş düzenlerinde herhangi bir aksaklık meydana getirmemektedir. Bu sayede şirketler daha verimli olabilmektedir.

Temizlik şirketleri sadece şirket temizliği hizmeti vermemekte olup, bünyesinde bulundurduğu kalifiyeli personeller ile çok daha avantajlı konumdadır, sürekli işçilere göre. Bu kapsamda hizmet veren bahçeşehir temizlik şirketi ihtiyaç duyulan titizlikte işlerini icra etmektedirler. bahçeşehir temizlik şirketi sadece iç mekan temizliği ile kalmayıp, standartlarınıza uygun titizlikte işlemlerini dış cephe temizliği yaparak da sürdürmektedir. bahçeşehir temizlik şirketi hizmetleri çeşitleri ile aşağıda yer almaktadır.

Bahçeşehir Temizlik Şirketleri Hizmetleri Nelerdir?

1- Ev temizliği – Boş Ev Temizliği, bahçeşehir temizlik şirketleri bu hizmeti ile farklılığını göstermektedir. Müşteri isteği odaklı çalıştıkları için, ev temizliğini hem siz varken hem de eviniz boşken gerçekleştirebilmektedir.

2- Villa Temizliği, bahçeşehir villa temizliği de yapmaktadır. Konumunuz fark etmeksizin yine isteğiniz doğrultusunda çalışan, bahçeşehir temizlik firmaları ile hizmet vermektedir. Bahçeşehir villa temizliği işlerinde standartlarınıza uygun kalifiyeli personel desteği ile temizlik hizmeti verilmektedir. İş prensibine önem veren bahçeşehir villa temizliği yapan şirket, iş verecek olan müşteriler tarafından büyük önem arz etmektedir.

3- İnşaat Sonrası Temizlik, Genelde firmaların yaptığı toplu temizlik anlaşması ile yürütülen temizlik hizmeti bu alanda bireysel olarak da işlemler yürütebilmektedir. Yani inşaat tozu, lekesi, ve malzemesi bulunan mekanlara da hizmet vermektedir bahçeşehir temizlik şirketleri.

4- Dış Cephe Temizliği, tehlikeli görünse de temizlik şirketi tarafından alınan önlemler ile büyük verim alınan bir temizlik hizmeti alanıdır. Holding/şirket/firmalar dış cephe temizliği için temizlik şirketlerinden faydalanmaktadır.

5- Fabrika Temizliği, birçok büyük fabrikanın memnun kaldığı temizlik şirketleri vardır. Bu sebeple temizlik işlerini temizlik şirketleri ile görmektedirler.

6- AVM Temizliği, alışveriş merkezleri ise günün en çok insan akışının yaşandığı mekan olarak temizliğe en çok ihtiyaç duyan sektörlerden biridir. Bu sebepten AVM’ler temizlik şirketleri ile çalışmaktadır.

7- Koltuk Yıkama, Temizlik şirketleri mekan temizliği yapmakla beraber koltuk temizliği de yapmaktadır. Bu kapsamda temizlik şirketleri bu konuda kalifiyeli personel kadrosu ile hizmet vermektedir.

Bahçeşehir Temizlik Şirketleri Referansında Bulunan Şirketler

bahçeşehir temizlik hizmeti veren şirketler referans olarak birçok dünya devi firmaları da öncü göstermektedir. İş disiplini ve kalite verimini bu referanslar dahilinde analiz edebilmeniz mümkündür. Bu şirketler ise;

– Sütaş,

– Ford A.Ş

– Vodafone,

– Starpet

– Anadolu Grubu

gibi daha birçok dünya markalarına titizlikle hizmet veren temizlik şirketleri güvenilir olduklarını göstermektedirler.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler. White Home Beylikdüzü Temizlik Şirketi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Randevu